שכיר בחו"ל - מבוא

משרד ג.ש.ר בינלאומי הינו משרד, אשר מבין השירותים השונים שהוא מספק לעצמאים ולשכירים, מדגיש במיוחד את החזרי המס לישראלים השוהים בחו"ל ומועסקים בנציגויות מעביד ישראלי בחו"ל.

למשרדנו כלים מקצועיים ויכולת מעשית להציע לך עובד/ת הנציגות את שרותינו ולדאוג לכם, כלל עובדי הנציגות במעמד שליח ועמ"י, על מנת שתקבלו את המקסימום המגיע לכם תוך הקפדה על אמינות, סודיות, גישה אישית, קשר שוטף ומחיר סביר.

פעילות המשרד נעשית תוך התחשבות במוגבלות הריחוק הפיזי וכחלק מהשירות ניתן להשיגנו בכל שעה ובאמצעי התקשורת השונים העומדים לרשותכם (טלפון, נייד, פקס, דואר אלקטרוני ודואר רגיל - כמופיע בלוגו).

פנייתנו זו, ישירות אליכם, נובעת מהרצון להימנע מההפסד הנגרם ממגבלת השנים אחורה בגינן ניתן לתבוע החזר מס. מניסיוננו בתחום, מגבלה זו כשהיא מתווספת לריחוק הגיאוגרפי, מצמצמת את מימוש זכויותיכם להחזר ומפחיתה מערכו. בשל כך, רצוי וכדאי, לבצע בדיקה של שש השנים האחרונות (לא כולל השנה השוטפת) וכן, תכנון המס לשכיר לשנים הבאות (כגון: כדאיות השקעה בקופות גמל).

לאחרונה, נתגלה מטיפולנו בהחזרי מס רבים, במרבית הנציגויות, שאחד הסעיפים החשובים שהגדילו משמעותית את סכום ההחזר הוא העדר עדכון סכום משכורת בסיסית ע"י המעסיק בהתאם לכללי מס הכנסה. דוגמאות (מסעיף זה בלבד):

    עובד חו"ל עם מס שולי של 48% - החזר ממוצע מסעיף זה - 3,000 ₪ בשנת 2006
    עובד חו"ל עם מס שולי עד 45% - החזר ממוצע מסעיף זה - 9,500 ₪ בשנת 2006


אנו מתכבדים להציע את שירותנו המקצועי לעניין זה. ניצור קשר באופן אישי עם כל פונה ומשרדנו יערוך את בדיקת הזכאות להחזר מס לאחר קבלת המסמכים ותשאול טלפוני קצר. הבדיקה אינה כרוכה בהתחייבות כלשהיא מצד הפונה.

הקלק כאן לטופס פרטים ראשוני שיסייע ליצירת הקשר הטלפוני ויקצר את הליך התשאול. 
כל הזכויות שמורות 2000-2007. גשר בינלאומי (ראה תנאי שימוש)